מהן מערכות סולאריות?

איך עובד מערכת סולארית?


אדיר טרייד מתמחה בייבוא והתאמה של ציוד המיועד להקמה של מערכות סולאריות מנותקות רשת (OFF GRID).


שרשרת ההפעלה של מערכת סולארית
מורכבת מארבעה מוצרים מרכזיים:

פאנלים סולאריים
פנלים סולאריים של אדיר טרייד
ממירי מתח
ממיר מתח מסוג 3000w
בקרי טעינה
בקרי טעינה של חברת אדיר טרייד
מצברים וסוללות
מצברים למערכות סולאריות

 

1. פאנלים סולאריים – הם קולטי אור השמש המשנים את אנרגיית האור הסולארית לאנרגיה חשמלית. אנרגיית האור הנקלטת על גבי הפנלים מייצרים זרם חשמלי המועבר באמצעות כבלים חשמליים לבקרי הטעינה.

2. בקרי טעינהמטרת הבקר הוא להטעין את המצברים ולבקר את טעינתם. במהלך הטעינה, הבקר מווסט את זרם החשמל המגיע מהפאנל הסולארי על מנת שיתאים למתח המצבר. לאחר מכן על הבקר לעצור את הטעינה כדי להימנע מטעינת יתר, דבר שעלול לפגוע במצברים.

3. מצבריםהמצבר במערכת סולארית נטען באמצעות בקרי הטעינה  ויש לו מטרה אחת, לאחסן את האנרגיה החשמלי שהופק מהשמש להפעלת מכשירים וציוד חשמלי – בביתך, בקרוואן שלך או במפעל, גם בשעות החשיכה.

4. ממירים מתחהממיר הוא השלב האחרון בשרשרת ההפעלה של מערכת סולארית. הממיר מקבל את מתח ה- DC מהסוללות וממיר אותו למתח AC שניתן להשתמש בו במכשירים חשמליים כגון: מזגן, מקרר, טלוויזיה, מיקרוגל, וכו. השוני בין הממירים הוא בעוצמת האנרגיה (וואט) שהם מפיקים מהמצברים. ככל שהממיר חזק יותר, הוא יוכל להפעיל יותר מכשירי חשמל בו זמני

המרכיבים של מערכת סולארית
קרני השמש - פאנל סולארי - בקר טעינה - מצבר טעינה - ממיר מתח - הפעלת מכשירים חשמליים

Review us

Testimonials boost conversions. We are sure you have satisfied many clients along your way.They'll prove how good you really are. Awesome place with beautiful people who want you to get well soon. Their suggestions are something that you cannot miss!
Sharon Harper, Femina Miss Asia