מהם ממירי מתח סולאריים?

אנו ב- Adirtrade מייבאים מגוון עצום של ממירי מתח

אנו ב-Adirtrade מציעים מגוון עצום של ממירי מתח בכל הסוגים והטכנולוגיות השונות. כל הממירים שלנו הם סינוס טהור ברוב הממירים באים עם מוצרים נלווים כמו: בקר טעינה מובנה, מטען מצברים, צג נתונים דיגיטלי, WI-FI ועוד. בנוסף לכל לדגמים החדשים יש יכולת לעבוד ישירות מהשמש בלי בטרייה ! בעקבות זאת, ניתן להגיע לערב/לילה עם סוללות מלאות מה שמאפשר שימוש של חשמל 24/7 ! צוות Adirtrade ישמח להתאים לכם את הממיר הרלוונטי עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

ממירים סולאריים סינוס טהור

לממירים יש 3 קטגוריות שונות

ממיר קומפלט

ממיר קומפלט משלב בתוכו שלוש יחידות: ממיר, בקר ‏טעינה מסוג MPPT או PWM וגם מטען מצברים. כתוצאה מכך, הצרכן חוסך את ‏עלות הבקר וגם מקבל אפשרות הטענה נוספת דרך רשת החשמל

ממיר קומבי

ממיר קומבי מגיע עם מטען מצברים המאפשר להטעין את המצבר לא רק דרך האנרגיה הסולארית אלא גם דרך רשת החשמל. זו הייחודיות של ממיר קומבי. 

ממירי מתח קלאסי

ממיר מתח סינוס טהור סטנדרטי למערכות סולאריות 

איזה ממירי מתח סולאריים במלאי שלנו:

ממירים של 12V / 24V / 48V המתחילים מ-300W ומגיעים עד ל-5000W עם אפשרות של "שרשור" הממירים. שרשור ממירים היא אופציה לסנכרון של הממירים ובכך העלת ההספק שלהם. לדוגמא, כאשר מסנכרנים שני ממירים של 5000W, השניים ייצרו 10,000W יחדיו ובמידה ויסנכרנו ממיר נוסף של 5000W שלושת הממירים ייצרו 15,000W וכו'.

מבולבלים? 

תצרו עמנו קשר ותענו בהקדם!

דברו איתנו בטלפון או במייל:

יורם: 050-3713355  

גלעד: 052-8719994

yoram.porat@adirtrade.co.il